Girls Open 100m IM - Heats (Declared Winners)
10/11 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Olivia Butler | 11 | Severnside | | 1:15.32 | | | 450 | |
2. | Charlotte Emery | 11 | Wellington W | | 1:16.08 | | | 437 | |
3. | Florence Ball | 11 | Trowbridge | | 1:16.62 | | | 427 | |
4. | Freya King | 11 | Weston S M | | 1:17.66 | | | 410 | |
5. | Ella Riggall | 11 | Co Bristol | | 1:18.29 | | | 401 | |
6. | Madeleine Aldam-Gates | 11 | BradfordAvon | | 1:19.09 | | | 389 | |
7. | Caitlyn Wallis | 11 | Weston S M | | 1:19.14 | | | 388 | |
8. | Delphi Evans | 11 | Severnside | | 1:20.26 | | | 372 | |
9. | Isobel Criddle | 11 | BradfordAvon | | 1:20.88 | | | 363 | |
10. | Imogen Rafferty | 11 | BradfordAvon | | 1:20.92 | | | 363 | |
11. | Turaya Evans | 11 | Carn Brea | | 1:20.96 | | | 362 | |
12. | Alice Lockey | 11 | Swindon Dolp | | 1:22.61 | | | 341 | |
13. | Alice Barton | 10 | Aquae Sulis | | 1:23.31 | | | 332 | |
14. | Kabria Chapman | 11 | Weston S M | | 1:23.92 | | | 325 | |
15. | Madeleine Soper | 10 | Weston S M | | 1:24.24 | | | 322 | |
16. | Melody Roberts | 11 | Penzance | | 1:24.46 | | | 319 | |
17. | Hollie Prodger | 11 | Penzance | | 1:25.53 | | | 307 | |
18. | Suki Wickens-Shaw | 11 | Gloucester | | 1:27.74 | | | 284 | |
| Caitlin Ashurst | 10 | Weston S M | | DNC | | | | |
12 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Laura Smith | 12 | Utd Bristol | | 1:13.18 | | | 491 | |
2. | Amy Gordon | 12 | Aquae Sulis | | 1:15.52 | | | 446 | |
3. | Freya Bradley | 12 | Soundwell | | 1:16.39 | | | 431 | |
4. | Grace Crispin | 12 | Co Bristol | | 1:17.69 | | | 410 | |
5. | Olivia Galpin | 12 | Trowbridge | | 1:18.06 | | | 404 | |
6. | Honey Owen | 12 | Calne Alpha | | 1:18.96 | | | 391 | |
7. | Georgina Lloyd | 12 | Southwold | | 1:19.14 | | | 388 | |
8. | Morgan Creed | 12 | Southwold | | 1:19.95 | | | 376 | |
9. | Jasmine Stone | 12 | Soundwell | | 1:19.96 | | | 376 | |
10. | Charlotte Stanbury | 12 | Weston S M | | 1:21.26 | | | 358 | |
11. | Sophie O'Neill | 12 | Tewkesbury | | 1:21.27 | | | 358 | |
12. | Ruby Soper | 12 | Weston S M | | 1:21.98 | | | 349 | |
13. | Xanthe Dyer | 12 | Chard | | 1:22.07 | | | 348 | |
13 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Lily Parsons | 13 | St Ives Bay | | 1:11.11 | | | 535 | |
2. | Megan Richards | 13 | Weston S M | | 1:12.30 | | | 509 | |
3. | Ellena Theobald | 13 | Soundwell | | 1:13.37 | | | 487 | |
4. | Holly Richards | 13 | Weston S M | | 1:13.43 | | | 486 | |
5. | Abbie Giles | 13 | Gloucester | | 1:13.87 | | | 477 | |
6. | Emma Hatton | 13 | Gloucester | | 1:14.02 | | | 474 | |
7. | Annie Ward | 13 | Swindon Dolp | | 1:14.28 | | | 469 | |
8. | Charlie Woodward | 13 | Barnstaple | | 1:14.72 | | | 461 | |
9. | Caitlin Lynam | 13 | Severnside | | 1:14.88 | | | 458 | |
10. | Bethany Cox | 13 | Southwold | | 1:15.11 | | | 454 | |
11. | Georgina Locke | 13 | Southwold | | 1:15.12 | | | 454 | |
12. | Lily Booker | 13 | Bath Dolphin | | 1:15.63 | | | 444 | |
13. | Eloise Sutton | 13 | Trowbridge | | 1:15.75 | | | 442 | |
14. | Tegan Cairns | 13 | Chippenham | | 1:15.93 | | | 439 | |
15. | Millie Jeans | 13 | Swindon Dolp | | 1:16.06 | | | 437 | |
16. | Abigail Ward | 13 | Marlborough | | 1:16.62 | | | 427 | |
17. | Lucy Barratt | 13 | Co Bristol | | 1:16.65 | | | 427 | |
18. | Hannah Croker | 13 | Aquae Sulis | | 1:17.90 | | | 407 | |
19. | Jodie Kotenko | 13 | Truro City | | 1:18.27 | | | 401 | |
20. | Charlotte Pearce | 13 | Cirencester | | 1:18.89 | | | 392 | |
21. | Elfie Newbury | 13 | Trowbridge | | 1:19.43 | | | 384 | |
22. | Gemma Owen | 13 | Tiverton | | 1:19.44 | | | 383 | |
23. | Denice Gardo | 13 | Swindon Dolp | | 1:22.96 | | | 337 | |
14 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Maria Jones | 14 | Southwold | | 1:10.61 | | | 546 | |
2. | Bethan Blakelock | 14 | Gloucester | | 1:10.78 | | | 542 | |
3. | Isabelle McNab | 14 | Aquae Sulis | | 1:10.90 | | | 540 | |
4. | Stephanie Cummins | 14 | Co Bristol | | 1:10.95 | | | 538 | |
5. | Hannah Anderson | 14 | Weston S M | | 1:11.13 | | | 534 | |
6. | Zoe Owen | 14 | Severnside | | 1:12.38 | | | 507 | |
7. | Shannon O'Connell | 14 | Penzance | | 1:13.05 | | | 493 | |
8. | Kiera Noon | 14 | Co Bristol | | 1:13.20 | | | 490 | |
9. | Emily Locke | 14 | Southwold | | 1:13.44 | | | 485 | |
10. | Emily Lawrence | 14 | Kingsbridge | | 1:13.56 | | | 483 | |
11. | Jessica Sanders-Wyatt | 14 | Newton Abbot | | 1:13.57 | | | 483 | |
12. | Emily Harrison | 14 | Trowbridge | | 1:14.91 | | | 457 | |
13. | Chloe Knight | 14 | Weston S M | | 1:15.77 | | | 442 | |
14. | Charlotte Blake | 14 | Kingsbridge | | 1:17.07 | | | 420 | |
| Ella Wardale | 14 | Swindon Dolp | | DNC | | | | |
15 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Hannah Reid | 15 | Carn Brea | | 1:09.13 | | | 582 | |
2. | Ashling Keeble | 15 | Gloucester | | 1:10.92 | | | 539 | |
3. | Emma Williams | 15 | Tewkesbury | | 1:11.35 | | | 529 | |
4. | Rose Nicholson | 15 | Soundwell | | 1:12.21 | | | 511 | |
5. | Eleanor Dorsman | 15 | BradfordAvon | | 1:12.50 | | | 505 | |
6. | Amy Hall | 15 | Chippenham | | 1:13.12 | | | 492 | |
7. | Ellen Hickin | 15 | Swindon Dolp | | 1:14.07 | | | 473 | |
8. | Darcey Wall | 15 | Kingsbridge | | 1:14.45 | | | 466 | |
9. | Sophie Wilkins | 15 | Southwold | | 1:14.49 | | | 465 | |
10. | Abigail Davies | 15 | Newton Abbot | | 1:15.07 | | | 455 | |
11. | Sophie Sutton | 15 | Trowbridge | | 1:15.97 | | | 439 | |
12. | Kara Rogers | 15 | Co Bristol | | 1:16.22 | | | 434 | |
13. | Madeline Barnett | 15 | Soundwell | | 1:16.55 | | | 429 | |
14. | Jasna Nickells | 15 | Southwold | | 1:16.74 | | | 425 | |
15. | Charlotte Randall | 15 | Bodmin | | 1:17.43 | | | 414 | |
| Jodie Hatton | 15 | Gloucester | | DNC | | | | |
16 Yrs Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Megan Hartery | 16 | Gloucester | | 1:09.80 | | | 566 | |
2. | Jennifer Grace | 16 | Kingsbridge | | 1:10.15 | | | 557 | |
3. | Emma Noyce | 16 | Kingsbridge | | 1:11.62 | | | 523 | |
4. | Katie Randall | 16 | Bodmin | | 1:12.70 | | | 500 | |
5. | Hannah Evans | 16 | Soundwell | | 1:13.62 | | | 482 | |
6. | Georgina Hardwick | 16 | Severnside | | 1:13.67 | | | 481 | |
7. | Sian Court | 16 | Carn Brea | | 1:14.88 | | | 458 | |
8. | Katherine Townsend | 16 | Trowbridge | | 1:15.67 | | | 444 | |
9. | Susanna Laws | 16 | Truro City | | 1:16.25 | | | 434 | |
10. | Bethany Casson | 16 | Warminster | | 1:17.03 | | | 421 | |
11. | Louise Gardo | 16 | Swindon Dolp | | 1:17.40 | | | 415 | |
12. | Lucy Watts | 16 | Soundwell | | 1:17.81 | | | 408 | |
13. | Gracie Snell | 16 | TR1 Swim | | 1:18.95 | | | 391 | |
14. | Emma Rivers | 16 | Launceston | | 1:20.40 | | | 370 | |
| Chloe May | 16 | Chippenham | | DNC | | | | |
| Victoria Tainty | 16 | Swindon Dolp | | DNC | | | | |
17 Yrs/Over Age Group - Full Results
Place | Name | AaD | Club | | Time | | | FINA Pt | |
1. | Rebecca Smith | 35 | BradfordAvon | | 1:09.65 | | | 569 | |
2. | Courtney-Lee Reid | 17 | TR1 Swim | | 1:10.88 | | | 540 | |
3. | Amie Buttle | 17 | West Dorset | | 1:11.52 | | | 526 | |
4. | Samantha Trestrail | 18 | Carn Brea | | 1:12.24 | | | 510 | |
5. | Tessa Down | 17 | Chard | | 1:12.32 | | | 508 | |
6. | Holly Tanner | 17 | Utd Bristol | | 1:12.68 | | | 501 | |
7. | Bethani-Ellen Crouch | 17 | Swindon Dolp | | 1:12.69 | | | 501 | |
8. | Hannah Pullinger | 18 | Chard | | 1:13.45 | | | 485 | |
9. | Nia Westlake | 20 | Cinderford | | 1:13.47 | | | 485 | |
10. | Emily Hoey | 17 | Carn Brea | | 1:14.74 | | | 461 | |
| Ceris Westlake | 23 | Cinderford | | DNC | | | | |